O nas

dr Małgorzata Szymańska - Pałamarz

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. Doktor nauk prawnych. Absolwentka studiów administracyjnych oraz prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Autorka wielu artykułów naukowych. Wykładowca akademicki. Prelegent na kilkudziesięciu konferencjach naukowych. Żona i mama.

W swojej 10-letniej karierze zawodowej zdobyła bogate doświadczenie w obszarze prawa administracyjnego, podatkowego, cywilnego i rodzinnego. Wieloletni asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym we Wrocławiu. Specjalizuje się w tematyce z zakresu prawa nieruchomości, prawa budowlanego, zagospodarowania przestrzennego, spraw podatkowych, prawa  ochrony środowiska, prawa wodnego, a także prawa cywilnego (umowy, spadki), rodzinnego i opiekuńczego. Zapewnia kompleksowe wsparcie dla podmiotów profesjonalnych na każdym etapie funkcjonowania biznesu – od konstruowania umów, negocjowania kontraktów po reprezentację w sporach gospodarczych. Świadczy pomoc w skutecznym dochodzeniu należności.

o kancelarii - zdjęcie dr Małgorzaty Szymańskiej- Pałamarz

W swojej praktyce zawodowej stawia znak równości między sukcesem Klienta i Kancelarii, na który wpływa najwyższy poziom merytoryczny, fachowość oraz współpraca w atmosferze wzajemnego zrozumienia i otwartości. Zdaje sobie sprawę, że istnieją sprawy, o które warto bezkompromisowo walczyć do samego końca, ale i takie, które wymagają delikatnego i elastycznego podejścia z zastosowaniem technik negocjacyjnych i mediacji.

o kancelarii - zdjęcie adwokat Krzysztof Szymański

Kancelaria współpracuje z adwokatem Krzysztofem Szymańskim. Jest to adwokat z kilkunastoletnim stażem. Dbamy o to, by sprawa Klienta została przyporządkowana do prawnika, który najlepiej zna się w danej dziedzinie prawa i jest w niej specjalistą.

ADWOKAT WSPÓŁPRACUJĄCY

Krzysztof Szymański

W 2003 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Wieloletni asystent sędziego w Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie w wydziale gospodarczym. Wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu. Posiada bogate doświadczenie w zakresie reprezentacji Klientów w sprawach karnych, występując w charakterze pełnomocnika, jak i obrońcy. Świadczy usługi bieżącego doradztwa w sprawach gospodarczych i handlowych. Reprezentuje klientów banków w postępowaniach cywilnych, w tym w tzw. sporach frankowych.

Specjalizacje:
prawo karne, prawo wykroczeń, spory frankowe

Obszar:
Świdnica, Dzierżoniów

Profesjonalizm

Zapewniamy pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Twoja satysfakcja i poczucie bezpieczeństwa są dla nas priorytetem. Każde sprawę traktujemy indywidualnie, z największą starannością i zaangażowaniem.

Wiedza

Posiadamy szeroką wiedzę w wielu dziedzinach prawa, co pozwala nam skutecznie rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane problemy prawne. Regularne szkolenia i ciągły rozwój są kluczem do naszej efektywności.

Doświadczenie

Za nami wiele lat praktyki prawnej, podczas których zdobyliśmy doświadczenie, umożliwiające nam prowadzenie spraw z różnych dziedzin prawa. Nasze doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości usług prawnych.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się ze mną, postaram się
rozwiać wszelkie wątpliwości!