Zamówienia publiczne

obsługa deweloperów -Miniatura obrazka do podstrony pozwolenia na budowę przedstawiająca bloki mieszkalne

Kompleksowa obsługa – zamówienia publiczne

Nasza Kancelaria prawna specjalizuje się w obszarze zamówień publicznych, oferując kompleksową obsługę i doradztwo klientom w tym zakresie. Wiedza prawnicza i doświadczenie w procesach przetargowych pozwalają nam skutecznie wspierać naszych klientów w osiąganiu sukcesów w zamówieniach publicznych.

Nasza obsługa w zakresie zamówień publicznych obejmuje:

1. Doradztwo w przetargach

Jesteśmy gotowi doradzić naszym klientom w procesie przetargowym. Pomagamy zrozumieć zapisy Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) oraz sporządzić najlepszą ofertę. Naszym celem jest zapewnienie, że oferta klienta jest zgodna z wymaganiami przetargu i ma szansę na zwycięstwo.

2. Sporządzanie odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO)

W przypadku sporów lub niejasności w procesie przetargowym, sporządzamy odwołania do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO). Nasza wiedza prawnicza pozwala nam efektywnie bronić interesów klientów i dążyć do rozstrzygnięcia sprawy na ich korzyść.

3. Reprezentacja przed KIO

Jesteśmy gotowi reprezentować naszych klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą. Nasza rola polega na zapewnieniu profesjonalnej reprezentacji i skutecznej obronie praw klienta.

Nasza Kancelaria Prawna w Świdnicy prawna działa w oparciu o profesjonalizm i zaangażowanie w interesy klientów. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie zamówień publicznych, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi pomóc Ci osiągnąć sukces w przetargach publicznych, zapewnić legalność działań oraz skutecznie reprezentować Twoje interesy przed Krajową Izbą Odwoławczą. Współpraca z nami to gwarancja skuteczności i profesjonalizmu w procesach zamówień publicznych.