Prawo imigracyjne

prawo imigracyjne - obrazek miniatura -paszport

Prawo imigracyjne: doradztwo i reprezentacja

 

Nasi prawnicy specjalizują się w obszarze prawa imigracyjnego, oferując kompleksowe wsparcie zarówno cudzoziemcom, jak i pracodawcom w procesach legalizacji pobytu oraz uzyskiwania niezbędnych zezwoleń. Nasza oferta obejmuje:

 

1. Pobyt czasowy i praca

Pomagamy w uzyskaniu zezwolenia na pobyt czasowy, w tym także pobytu czasowego i pracy. Nasza reprezentacja obejmuje zarówno cudzoziemców, jak i pracodawców.

 

2. Pobyt stały

W naszej kancelarii zajmujemy się także procedurami związanymi z uzyskaniem zezwolenia na pobyt stały. Działamy skutecznie, by zapewnić Ci legalny status.

 

3. Pobyt rezydenta długoterminowego unii europejskiej

Jesteśmy Twoim partnerem w procesie uzyskania statusu rezydenta długoterminowego w Unii Europejskiej. Dzięki naszej pomocy, zyskasz możliwość dłuższego pobytu w UE.

 

4. Wykonywanie pracy

Nasza kancelaria prowadzi także reprezentację i sporządza niezbędne dokumenty związane z wykonywaniem pracy przez cudzoziemców. Oferujemy pełne wsparcie dla pracodawców i zatrudnianych cudzoziemców.

 

Nasza praktyka obejmuje zarówno reprezentację przed odpowiednimi instytucjami, jak i profesjonalne doradztwo prawne. Skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań, które są zgodne z obowiązującym prawem i pozytywnie wpływają na Twoją sytuację.

Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z prawem imigracyjnym, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci przewodzą Ci przez proces legalizacji i uzyskania zezwoleń.